FOTOGRAFIACzym tak naprawdę jest dla nas fotografia? Dla niktórych jest to pasja, która po pewnym czasie zanika. Jednak większa część osób zajmująca się fotografią bierze to na serio. W dzisiejszych czasach większa skala ludzi utrzymuje się z tego. Jak dla mnie jest to dobre rozwiązanie na zarobek. Fotografia pozwala uchwycić świat wokół nas za pomocą wciśnięcia spustu migawki. Jest to sztuka obserwacji. Chodzi o znaleźenie czegoś interesującego w zwykłym miejscu. Może być również sposobem na kształtowanie ludzkiej percepcji. W fotografi chodzi o przewidzenie co może zdarzyć się w kadrze.
Komentarze

 1. Dla mnie fotografia to sposob na zycie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie napisany post i fantastyczne zdjęcia ^^.
  http://poesivennskapblogspot.blogspot.com/2017/04/witamy.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubie robić zdjęcia ale tak na prawdę robię je tylko z przyjemności, żadana profesjonalna fotografia. Super fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie napisany post, a zdjęcia rewelka! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja przez fotografie próbuje wyrazić siebie, jakiś czas temu próbowałam z tego zrezygnować bo twierdze ze mi to nie wychodzi ale jednak pociąg do tego jest zbyt silny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zrobiłem kilkanaście tysięcy zdjęć,ale telefonem-to takie mini hobby, nigdy nawet o profesjonalnym sprzęcie nie myślałem,ale i tak udało mi się uchwycić wiele pięknych chwil... Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładnie to ujęłaś - fotografia to sztuka obserwacji :) Nie mogę się jednak zgodzić z tym, że napisałaś, że pasja z czasem zanika. Jeżeli jest to coś, co sprawia nam przyjemność i faktycznie jest pasją, która nas kształci, buduje i sprawia radość, to ona nie zniknie. :)

  Pozdrawiam, Sylwia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Moją pasją jest fotografia. Jestem w liceum na profilu fotografii artystycznej ale nie mam zamiaru na niej zarabiać. Chcę nią tylko żyć/
  tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś próbowałam swoich sił w fotografii, ale to nie dla mnie. Mogę obserwować i pomyśleć czego by zrobić zdjęcie, ale nigdy nie wyjdzie ono takie ładne jak komuś innemu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Od zawsze fotografia jest ważnym aspektem w moim życiu. Aparat jest dla mnie jak trzecie oko, wszystko co mnie zaciekawi, zainspiruję czy po prostu jest.. ładne zostaje natychmiastowo sfotografowane i zamknięte w mojej kolekcji. Dla mnie jest to pasja, robię to dla siebie, dla przyjemności;)

  http://wiktoriaotto.blogspot.com/2017/05/baltic-sea.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam robić zdjęcia, niestety nie mam jeszcze porządnego sprzętu.
  Nawet nie wiem, dlaczego kocham fotografię, chyba po prostu kocham swoją okolicę i uwielbiam zatrzymywać w czasie to, jak się zmienia w różnych porach roku i dnia ;)
  Pozdrawiam Jula, http://supergirlnieplacze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Fotografia to również moja wielka pasja od kilku lat. Jedynym jej minusem jest to, że często trzeba zainwestować sporo pieniędzy w odpowiedni sprzęt :/ , ale czego się nie robi dla pasji ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kiedyś bardzo lubiłam robić zdjęcia, teraz to tylko do recenzji robię :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wow, wygląda pięknie choć z fotografowaniem nie mam doświadczenia i mało się na tym znam. Zresztą nie wiem, czy mam do tego odpowiednie oko. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Fotografia jest w pewnym sensie pokazaniem siebie, również lubię robić zdjęcia, jednakże nie mam do tego odpowiedniego aparatu.. :/

  OdpowiedzUsuń
 16. Piękne zdjecia ;) Chodz wolę stać przed obiektywem nie mam do tego oka ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo przemyślany post, piękne zdjęcia <3
  Dla jednych fotografia może być niczym ważnym, a dla drugich tak.
  To zależy od naszych upodobań, pasji.
  http://unrealizable1999.blogspot.com/2017/05/31-top-8-moich-ulubionych-piosenek.html

  OdpowiedzUsuń
 18. Dla mnie fotografia to pasja, którą odkryłam dzięki blogowaniu. I teraz mojego Instagrama poświęcam na zdjęcia z podróży <3

  OdpowiedzUsuń
 19. Ojejku ile masz tego sprzętu. Dla mnie fotografia to pasja i lubię to robić, a blog pozwala mi to rozwijać. A zdjęcia piękne i bardzo dopracowane. Oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 20. Super zdjęcia :) bardzo podoba mi się to z obiektywami naokoło których są te stare zdjęcia. Też chce sama robić zdjęcia na swojego bloga - tylko trochę jeszcze wychodzi kiszka. Przydałby się taki poradnik jak zrobić dobre zdjęcie? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty